Kategoriler
Sepetiniz

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Yeni
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
text
Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps
Günümüzde internet teknolojileri, evlerin ve iş yerlerinin hiç kuşkusuz vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bilgisayarlarınızın, telefonlarınızın ve ..
99,00₺
Vergiler Hariç: 99,00₺
  • Stok Durumu:: Stokta Var!
  • Stok Kodu: Xiaomi Mi Wifi Pro
1211 kere görüntülendi

Günümüzde internet teknolojileri, evlerin ve iş yerlerinin hiç kuşkusuz vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bilgisayarlarınızın, telefonlarınızın ve televizyonlarınızın internete hızlı ve sorunsuz bir şekilde erişebilmesi, modemler veya telefon hatlarının hücresel veri özellikleri sayesinde mümkün olabilmektedir.

Kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlaması yönüyle kablosuz ağa bağlanmak için modemler tercih edilmektedir. Bazı durumlarda uzaklık dolayısıyla kablosuz ağ sinyalleri zayıf kalmakta ve Wi-fi erişiminde kesintiler oluşmaktadır. Kablosuz ağa bağlanma sorunlarını ortadan kaldırmak için ise sinyal yakınlaştırıcı ve güçlendirici aletlerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Şıklığı kalite ile birleştiren dünyaca ünlü Xiaomi markası, birçok üründe olduğu gibi sinyal yakınlaştırıcı ürünleriyle de kullanıcılardan tam not aldı. Fonksiyonel özellikleri ve kurulum kolaylığı ile Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal yakınlaştırıcı - güçlendirici 300 Mbps - global versiyonu, wireless adaptörler kategorisinde ön plana çıkmaktadır. 

Fonksiyonel Özelliklere sahip Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı ile tanışın

Sinyal güçlendirici, adaptör şeklinde prize takılabilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps - Global Versiyon,  iki küçük anteni sayesinde Wi-fi çekim gücünün artmasını sağlamaktadır. Siyah rengi ve minimal tasarımı ile Xiaomi sinyal yakınlaştırıcı, kablosuz olması yönüyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Taşınabilir özellikte ve hafif yapıda olması da ürünün işlevselliğini arttırmaktadır.

Mi wireless adaptör, evlerde ve ofislerde kablosuz ağ bağlantı noktasının kapsamını genişletmeye yardımcı olmaktadır. Cihazda bulunan wireless ağ bağdaştırıcısı sayesinde Xiaomi Pro sinyal yakınlaştırıcı, modemden aldığı Wi-fi sinyalini tekrarlayarak dağıtma mantığıyla çalışmaktadır. Ayrıca, kablosuz bağlantı hızını 300 Mbps artırabilen Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps - Global Versiyon, böylelikle hızlı ve sorunsuz bir şekilde internet bağlantısı gerçekleştirilmektedir. Sinyal yakınlaştırıcının fonksiyonel özelliklerinden en üst seviyede yararlanmak için güçlendiriciyi, kablosuz ağ kapsama alanı içerisinde yani orta noktada kullanmak gerekmektedir.

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal yakınlaştırıcı ve güçlendirici, farklı modemlerde de kullanabilmektedir. Sinyal yakınlaştırıcı aletin alt tarafında bulunan reset noktasına bir iğne yardımıyla 10 saniye boyunca basılı tutularak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Böylelikle sinyal güçlendirici, başka modemlerde rahatlıkla kullanılabilir hâle gelmektedir. 

Fiyat performans ürünü olarak kullanıcıların beğenisini toplayan Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps - Global Versiyon, kullanıcılara en iyi sinyal garantisini sunmaktadır. İnternet bağlantısında sorun yaşayan kişiler, evlerinde veya işyerlerinde, kablosuz ağa bağlanmanın en zor olduğu noktalarda bile rahatlıkla Wi-fi ağına ulaşmanın keyfini yaşayabilirler

Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici Kurulum Kolaylığı Sunuyor

Kurulumu oldukça kolay olan Mi Wifi sinyal yakınlaştırıcı wireless adaptörünü öncelikle prize takmalısınız. Ardından cep telefonunuzun Playstore ya da App store uygulamalarından Mi Home uygulamasını yüklemelisiniz. 

Mi Home uygulamasını açarak ve ekranın sağ üst köşesindeki “+” işaretine tıklamalısınız. Açılan sayfada sinyal yakınlaştırıcı ürün sembolünün üzerine tıkladıktan sonra hangi ağa bağlanmak isterseniz o ağı bularak “ileri” seçeneğini tıklamalısınız. Telefonunuzda “bağlantı başarılı” yazısının çıkması ile kurulum işlemi tamamlanacaktır. 

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal yakınlaştırıcı – güçlendiricinin altında yanıp sönen LED ışıkların yardımı ile bağlantı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sinyal yakınlaştırıcının alt kısmındaki LED ışık noktasında beliren sarı ışık, aletin modemle bağlantıya hazır olduğunu; mavi ışık ise aletin modemle bağlantısının tamamlanmış olduğunu belirtmektedir.

Dilerseniz; Mi Pro sinyal güçlendirici için telefonunuza kısayol oluşturabilir, oluşturduğunuz kısayolda sinyal güçlendiricinin adını değiştirebilir ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendiriciye farklı aletlerin bağlanabilmesi için her defasında telefon uygulamasından kurulum yapmak gerekmemektedir. Sinyal güçlendiriciyi modeme bağlamak için bir kereliğine telefon uygulamasından kurulumun yapılmanız yeterlidir. Kurulumu yapılan sinyal yakınlaştırıcı alete birden fazla cihaz sorunsuzca bağlanabilmektedir.